O hipnozie

Hipnoza

Pracownia Hipnozy

Hipnoza coraz częściej wykorzystywana jest w celach terapeutycznych. Warto się na nią zdecydować zwłaszcza wtedy, gdy konwencjonalne metody leczenia oraz klasyczna psychoterapia okazują się nieskuteczne. Dzięki niej można pozbyć się nałogów, zwiększyć motywację, wyleczyć nerwicę i stany lękowe oraz rozwinąć swój prawdziwy potencjał. A to dopiero początek jej ogromnych możliwości.

Wielka moc hipnozy

Hipnoza to jedna z najskuteczniejszych metod rozwiązywania problemów związanych z psychiką. Dzięki niej można wprowadzić daną osobę w stan transu hipnotycznego. Wówczas umysł jest bardziej podatny na sugestie hipnotyzera, który komunikuje się z pacjentem, podsuwając mu pewne sugestie. Dzięki temu może poprawić się lub zmienić jego nastawienie do różnych kwestii.

Działanie hipnozy

Hipnoza stosowana jest często jako element wspomagający psychoterapię,
jednak może być stosowana również zamiast niej. Pozwala wzmocnić
pewność siebie oraz poczucie samowystarczalności, a także poprawić
własną samoocenę. Jak to jest możliwe? Cóż, hipnoza umożliwia kontakt z
podświadomością, do której nie mamy dostępu na co dzień. Jest to o tyle
istotne, że to właśnie podświadomość rządzi naszym życiem, i to ona
sprawia, że cały czas popełniamy te same błędy i zachowujemy się w ten
sam sposób (np. palimy), mimo że wiemy, iż to jest dla nas złe.

 

Praca z podświadomością pozwala zapomnieć o pewnych utartych schematach, wyznaczających nasz sposób myślenia oraz działania. Dzięki sugestiom hipnotyzera powstaje osobna przestrzeń, w ramach której możemy wypracować zupełnie nowe myślenie i nastawienie, a dzięki temu – wyleczyć się z wielu chorób i nałogów oraz w pozytywny sposób wpłynąć na swoje życie.  To właśnie dlatego osoby poddające się hipnozie są w stanie wyzwolić się z nałogów oraz pułapek swojego myślenia nawet po kilkudziesięciu latach popełniania w kółko tych samych błędów.

 

 

Zastosowanie hipnozy

Hipnozę można dziś wykorzystać na bardzo wielu płaszczyznach. Poniżej opisujemy jedynie kilka z nich:

 • psychoterapia – pomaga w motywowaniu pacjenta, budowaniu jego relacji z terapeutą oraz wzmacnianiu ego, przydaje się również podczas pracy z osobami z zespołem stresu pourazowego,
 • medycyna – świetnie sprawdza się w ramach przygotowań pacjentów do operacji, a także przyspiesza ich rehabilitację po udarach, pomaga również podczas porodów,
 • leczenie uzależnień – chodzi zarówno o uzależnienia behawioralne, jak i o uzależnienia od konkretnych substancji,
 • praca z dziećmi – hipnoza pomaga w leczeniu moczenia nocnego, nadpobudliwości, obgryzania paznokci, a także w walce z lękami i fobiami; co więcej, pozwala ona kontrolować ból podczas ciężkich chorób.

Hipnoza może też zwiększać koncentrację oraz, ułatwiać przyswajanie rozmaitych co docelowo wpływa na lepsze wyniki egzaminów. Uaktywnia ona również różnego rodzaje talenty twórcze.

 

Hipnoza dla Ciebie

Pragniesz w końcu wyleczyć się z uzależnienia? Chcesz pokonać swój stres? A może potrzebujesz hipnozy, aby rozwiązać inne problemy emocjonalne? Zadzwoń do nas lub napisz – mamy ogromne doświadczenie i najpewniej jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Cennik Sesji

Nasze sesje są w pełni profesjonalne i prowadzone przez wykwalifikowany zespół. Utrzymując najwyższe standardy hipnozy, udało nam się znaleźć również kompromis – profesjonalnie w korzystnej cenie z możliwością zyskania dodatkowego rabatu.

Sesja Hipnozy

60 minut
299,99
 • Sesja prowadzona przez profesjonalistę
 • Szczegółowe informacje przed i po sesji
 • 100% Bezpieczeństwa i dyskrecji
Popularne

Pakiet 3 sesji

60 minut
749,97
 • Sesja prowadzona przez profesjonalistę
 • Szczegółowe informacje przed i po sesji
 • 100% Bezpieczeństwa i dyskrecji
 • 50 zł korzystniej na każdej sesji
 • 200 zł Oszczędności Pakietowej
Okazja

Kontakt

Tel.: +48 516 719 764
Email: kontakt@pracowniahipnozy.pl
Godziny pracy sekretariatu:
Poniedziałek - piątek od 10:00 do 16:00.
Sobota od 10:00 do 12:00.

Godziny sesji:

Poniedziałek - piątek od 10:00 do 21:00
Sobota od 10:00 do 18:00
Niedziela od 10:00 do 14:00

Opinie Klientów

Opinie naszych klientów są prawdziwe, osoby wystawiające poniższe opinie zgodziły się na udostępnienie danych kontaktowych, dzięki którym, możesz się z nimi skontaktować w celu zasięgnięcia informacji o współpracy z Pracownią Hipnozy i efektami działań sesji hipnozy.

Do samej hipnozy podchodziłem sceptycznie. Skontaktowałem się z Panem Danielem Machem, aby skonsultować moje zagadnienia, które chciałem przepracować w hipnozie. Pan Daniel wyjaśnił mi krok po kroku przebieg sesji, oraz przeprowadził dokładny wywiad. Chciałem się odchudzić i się udało 10 kg w ciągu 6 tygodni!
Adam Dębczyński
Programista / Warszawa

email: debczynskiadam4@gmail.com

5/5

ocena: 5/5

Przekonała mnie szeroka oferta oraz cena sesji hipnozy. Nie spodziewałam się, że hipnoza może przynieść tak szybkie rezultaty. Współpracę z Pracownią Hipnozy rozpoczęłam od rzucenia palenia i byłam już wolna od pierwszej sesji. Efekt niesamowity! Następnie zdecydowałam się pokonać bezsenność. Od trzech miesięcy w końcu śpię! POLECAM!
Marta Węglarczyk
CEO - Copywriting / Wrocław

email: marta-weglarczyk@wp.pl

5/5

ocena: 5/5

Zapoznając się z zespołem Pracowni Hipnozy, zdecydowałem się na to, aby każdą sesję przeprowadzała inna osoba. Skoncentrowaliśmy się ogólnie na pięciu sesjach i co ważne, po każdej sesji czułem się wyjątkowo dobrze! Cały zespół prezentuje niesamowicie profesjonalny i skuteczny poziom prowadzenia sesji! Efekty były i nadal są widoczne! Dziękuję!
Karol Korolczuk
Urzędnik / Poznań

email: korolczuk.karol86@gmail.com

5/5

ocena: 5/5

 Zespół Pracowni Hipnozy w swojej wieloletniej praktyce z sukcesami i wielką skutecznością stosuje hipnozę w różnych jej tematykach:

hipnoza

na odchudzanie

hipnoza

relaksacyjna

hipnoza

na sen

hipnoza

na motywację

hipnoza

na rzucenie palenia

hipnoza

sportowa

hipnoza

regresyjna

hipnoza

na lęki i nerwice

Hipnoza online

Od kwietnia 2020 r. Rozpoczęto oficjalnie nową formę prowadzenia sesji hipnozy online. Przekonaj się o zaletach tego rozwiązania, możesz tylko skorzystać. Bezpiecznie i profesjonalnie bez wychodzenia z domu. Skuteczność sesji online jest taka sama jak sesji w gabinecie podczas sesji indywidualnej.

Hipnoza & coaching

Jako jedni z nielicznych w Polsce, łączmy ze sobą dwie bardzo interesujące rzeczy. Jedną z nich jest tajemnicza i bardzo skuteczna hipnoza, a druga to klasyczny coaching. Połączenie ze sobą tych elementów powoduje aktywację wszystkich zasobów odpowiedzialnych za Twoją efektywność.​

Szkolenia

Od wielu lat organizujemy wysokiej klasy szkolenia obejmujące tematykę hipnozy. Mogą w nich uczestniczyć zarówno amatorzy, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie, osoby, które planują pracować w zawodzie hipnotyzera, jak i specjaliści, którzy pragną zwiększyć swoje umiejętności.