Hipnoza dla sportowców

Pracownia Hipnozy

Sukces sportowy to nie tylko treningi.

Równie istotne są umiejętności mentalne. Hipnoza sportowa umożliwia usunięcie różnego rodzaju blokad i lęków, które w dużym stopniu hamują nasz rozwój. Pozwala również poznać prawdziwą przyczynę naszych porażek. Dzięki temu można wejść na zupełnie inny, niedostępny dla nas wcześniej poziom, a tym samym – osiągać znacznie lepsze wyniki.

Wielka moc hipnozy sportowej

Mike Tyson, Michael Jordan, Tiger Woods… Wszyscy ci mistrzowie zawdzięczają swoje zwycięstwo m.in. właśnie hipnozie sportowej. Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport zawodowo, czy też jest to Twoje hobby, pozwoli Ci ona osiągnąć zamierzone cele. Dzieje się tak, ponieważ odblokowuje ona podświadomość i pozwala zrozumieć źródło problemu, o którym nie miałeś wcześniej pojęcia.

 

Działanie hipnozy sportowej

Przyczyna porażki leży z reguły w naszych głowach. Hipnoza pozwala to zmienić, poprzez wprowadzanie do podświadomości odpowiednich komunikatów, które pozwalają na jej przeprogramowanie. Dzięki temu umysł uczy się, jak być sportowcem. Badania wykazały, że aż 80-90% dokonań mistrzów najpierw powstaje w ich umysłach: wyobraźni i procesach myślowych.

Hipnoza sportowa dla Ciebie

Hipnoza wzmacnia pewność siebie i poczucie własnej wartości. Co więcej, pozwala szybciej wrócić do formy po kontuzjach. Dzięki niej lepiej można radzić sobie ze stresem i wypaleniem. Chcesz osiągać lepsze wyniki sportowe? Zależy Ci na pełnym wykorzystaniu swojego potencjału? Napisz do nas lub zadzwoń, chętnie w tym Ci pomożemy.

 Zespół Pracowni Hipnozy w swojej wieloletniej praktyce z sukcesami i wielką skutecznością stosuje hipnozę w różnych jej tematykach:

hipnoza

na odchudzanie

hipnoza

relaksacyjna

hipnoza

na sen

hipnoza

na motywację

hipnoza

na rzucenie palenia

hipnoza

sportowa

hipnoza

regresyjna

hipnoza

na lęki i nerwice

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Hipnoza online

Od kwietnia 2020 r. Rozpoczęto oficjalnie nową formę prowadzenia sesji hipnozy online. Przekonaj się o zaletach tego rozwiązania, możesz tylko skorzystać. Bezpiecznie i profesjonalnie bez wychodzenia z domu. Skuteczność sesji online jest taka sama jak sesji w gabinecie podczas sesji indywidualnej.

Hipnoza & coaching

Jako jedni z nielicznych w Polsce, łączmy ze sobą dwie bardzo interesujące rzeczy. Jedną z nich jest tajemnicza i bardzo skuteczna hipnoza, a druga to klasyczny coaching. Połączenie ze sobą tych elementów powoduje aktywację wszystkich zasobów odpowiedzialnych za Twoją efektywność.​

Szkolenia

Od wielu lat organizujemy wysokiej klasy szkolenia obejmujące tematykę hipnozy. Mogą w nich uczestniczyć zarówno amatorzy, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie, osoby, które planują pracować w zawodzie hipnotyzera, jak i specjaliści, którzy pragną zwiększyć swoje umiejętności.

Aktualności

Hipnoza

Czym jest Hipnoza

Najważniejsze informacje o hipnozie. Dlaczego ją stosować? W jakich przypadkach? Czym dokładniej ona jest? O tym dowiesz się na naszej stronie. O hipnozie  

czytaj więcej »
Wywiady

Wywiad o hipnozie

„Kobiety nie wiedzą, że dzięki hipnozie poród może być praktycznie bezbolesny” – hipnotyzer Daniel Mach, założyciel Pracowni Hipnozy, tłumaczy, kiedy warto zastosować hipnozę. https://www.hellozdrowie.pl/kobiety-nie-wiedza-ze-dzieki-hipnozie-porod-moze-byc-praktycznie-bezbolesny/

czytaj więcej »
Oferta

Kurs Hipnozy

Podczas zajęć dowiesz się wielu kluczowych informacji, które pomogą Ci zrozumieć proces hipnozy. Po zajęciach teoretycznych następuje prezentacja omawianego przez osobę prowadzącą tematu. Następnie, na

czytaj więcej »