Hipnoza na lęki i nerwice

Pracownia Hipnozy

Hipnoza na lęki i nerwice pozwala poznać prawdziwe źródło problemu oraz emocje, które leżą u jego podłoża. Jeśli zmagasz się na co dzień z nieuzasadnionymi bólami brzucha, nachodzą Cię myśli, które nie pozwalają normalnie funkcjonować lub masz duże problemy ze snem, być może cierpisz na nerwicę. Osoby, które się z nią zmagają, często nie są w stanie podać jej dokładnej przyczyny.

Wielka moc hipnozy na lęki i nerwice

Dzięki hipnozie możesz skontaktować się z głębszą częścią umysłu, do której na co dzień nie masz dostępu, a więc z samą podświadomością. To pozwoli Ci z kolei zidentyfikować prawdziwe źródło lęków i frustracji. Ich przyczyną mogą być np. przeżyte wypadki, sytuacje, w których zagrożone było Twoje życie oraz okoliczności, w których doznałeś przemocy lub też odniosłeś innego rodzaju porażkę. Odpowiednie techniki pozwalają neutralizować wszystkie te przykre wydarzenia.

Działanie hipnozy na lęki i nerwice

Zdarza się również, że lęk i nerwica nie są związane z żadnymi konkretnymi wydarzeniami. Wówczas należy dokładnie przyjrzeć się negatywnym myślom dotyczącym własnej osoby czy też otaczającej rzeczywistości. Ważne jest to, że choroby nerwicowe mogą mieć różną intensywność oraz charakter.

Od tego z kolei zależeć będzie częstotliwość i forma spotkań z hipnotyzerem.

Hipnoza na lęki i nerwice dla Ciebie

Hipnoza jest wskazana zwłaszcza dla tych osób, u których inne metody nie przyniosły oczekiwanych efektów. Regularne spotkania, właściwe podejście oraz zanurzenie się w meandrach podświadomości pozwalają naprawdę się zmienić, a co za tym idzie – rozpocząć nowe życie. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

 Zespół Pracowni Hipnozy w swojej wieloletniej praktyce z sukcesami i wielką skutecznością stosuje hipnozę w różnych jej tematykach:

hipnoza

na odchudzanie

hipnoza

relaksacyjna

hipnoza

na sen

hipnoza

na motywację

hipnoza

na rzucenie palenia

hipnoza

sportowa

hipnoza

regresyjna

hipnoza

na lęki i nerwice

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Hipnoza online

Od kwietnia 2020 r. Rozpoczęto oficjalnie nową formę prowadzenia sesji hipnozy online. Przekonaj się o zaletach tego rozwiązania, możesz tylko skorzystać. Bezpiecznie i profesjonalnie bez wychodzenia z domu. Skuteczność sesji online jest taka sama jak sesji w gabinecie podczas sesji indywidualnej.

Hipnoza & coaching

Jako jedni z nielicznych w Polsce, łączmy ze sobą dwie bardzo interesujące rzeczy. Jedną z nich jest tajemnicza i bardzo skuteczna hipnoza, a druga to klasyczny coaching. Połączenie ze sobą tych elementów powoduje aktywację wszystkich zasobów odpowiedzialnych za Twoją efektywność.​

Szkolenia

Od wielu lat organizujemy wysokiej klasy szkolenia obejmujące tematykę hipnozy. Mogą w nich uczestniczyć zarówno amatorzy, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie, osoby, które planują pracować w zawodzie hipnotyzera, jak i specjaliści, którzy pragną zwiększyć swoje umiejętności.

Aktualności

Hipnoza

Czym jest Hipnoza

Najważniejsze informacje o hipnozie. Dlaczego ją stosować? W jakich przypadkach? Czym dokładniej ona jest? O tym dowiesz się na naszej stronie. O hipnozie  

czytaj więcej »
Wywiady

Wywiad o hipnozie

„Kobiety nie wiedzą, że dzięki hipnozie poród może być praktycznie bezbolesny” – hipnotyzer Daniel Mach, założyciel Pracowni Hipnozy, tłumaczy, kiedy warto zastosować hipnozę. https://www.hellozdrowie.pl/kobiety-nie-wiedza-ze-dzieki-hipnozie-porod-moze-byc-praktycznie-bezbolesny/

czytaj więcej »
Oferta

Kurs Hipnozy

Podczas zajęć dowiesz się wielu kluczowych informacji, które pomogą Ci zrozumieć proces hipnozy. Po zajęciach teoretycznych następuje prezentacja omawianego przez osobę prowadzącą tematu. Następnie, na

czytaj więcej »