INFORMACJE O SESJACH

Zachowana świadomość

Podczas sesji hipnozy całkowicie zachowują Państwo świadomość i kontrolę nad swoim ciałem oraz myślami. W stanie hipnozy, mając zamknięte oczy, mogą Państwo również mówić, dlatego w razie gorszego samopoczucia lub odczucia dyskomfortu podczas sesji, prosimy o poinformowanie o tym naszego specjalistę, aby wyprowadził Państwa ze stanu transu, w sposób szybki i skuteczny, aby zakończyć sesję.

Myśli dnia codziennego

Podczas pierwszych minut sesji, może być trudno skoncentrować się na słowach hipnotyzera, ponieważ bardzo aktywny jest umysł krytyczny oraz może pojawiać się wiele rozmaitych myśli dnia codziennego np. związane z życiem prywatnym lub zawodowym. Proszę zachować spokój, jeśli myśli będą Państwa dekoncentrować w skupieniu się na słowach wypowiadanych przez hipnotyzera.

Musimy myśleć

Każdy z nas jest stworzeniem transowym i nie mamy możliwości wyłączenia naszych myśli – po prostu musimy o czymś myśleć. Zaznaczamy, że wyżej wspomniany proces myślowy, nie ma wpływu na skuteczność sesji. Każdy z naszych specjalistów, jest wykształcony w sposób profesjonalny, aby odpowiednio skutecznie wprowadzać Państwa w stan wysokiej podatności na sugestie.

 

Myśli dnia codziennego

Podczas pierwszych minut sesji, może być trudno skoncentrować się na słowach hipnotyzera, ponieważ bardzo aktywny jest umysł krytyczny oraz może pojawiać się wiele rozmaitych myśli dnia codziennego np. związane z życiem prywatnym lub zawodowym. Proszę zachować spokój, jeśli myśli będą Państwa dekoncentrować w skupieniu się na słowach wypowiadanych przez hipnotyzera.

Napoje kofeinowe

Zalecamy nie pić do 3 godzin przed sesją jakichkolwiek napojów zawierających kofeinę (kawa, Coca-Cola itp.).

Ważne: w przypadku osób o niskim ciśnieniu, wskazane jest wypicie przed sesją napoju zawierającego kofeinę.

Zachowanie ciszy

Prosimy o poinformowanie członków rodziny lub współlokatorów o zachowaniu ciszy i spokoju podczas sesji, ponieważ te czynniki mogą mieć znaczący wpływ na skuteczność i działanie hipnozy.

Spokojne miejsce

Proszę znaleźć sięw miejscu, w którym czują się Państwo komfortowo. Podczas samej sesji zalecamy pozycję leżącą, ponieważ organizm ma lepsze możliwości zrelaksowania się. Podczas sesji pozycja może być zmieniana – proszę informować o tym na bieżąco osobę prowadzącą sesję.

Po otwarciu oczu

Kiedy będą Państwo spokojnie i delikatnie wyprowadzeni z hipnozy, po otwarciu oczu, prosimy czerpać jak najwięcej przyjemności relaksacyjnego stanu hipnozy. Proszę pozostać w pozycji, w której Państwo znajdowali się przez całą sesję, można wtedy spokojnie skupić się jeszcze lepiej na swoim wewnętrznym spokoju, odprężeniu i relaksie, co ma za zadanie wspierać hipnozę.

Spokój

Zalecamy, aby poczytać książkę, obejrzeć film lub posłuchać ulubionej muzyki, to pomoże Państwu jeszcze lepiej i intensywniej odczuwać wyjątkowy proces hipnozy, zachodzący w Państwa umyśle. Prosimy również poinformować członków rodziny lub współlokatorów o posesyjnym spokoju, który wspiera skutki hipnozy.

 

Prowadzenie pojazdów

Po sesji hipnozy mogą Państwo prowadzić pojazdy mechaniczne. Hipnoza nie zaburza sprawności psychofizycznej.

 Zespół Pracowni Hipnozy w swojej wieloletniej praktyce z sukcesami i wielką skutecznością stosuje hipnozę w różnych jej tematykach:

hipnoza

na odchudzanie

hipnoza

relaksacyjna

hipnoza

na sen

hipnoza

na motywację

hipnoza

na rzucenie palenia

hipnoza

sportowa

hipnoza

regresyjna

hipnoza

na lęki i nerwice

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Hipnoza online

Od kwietnia 2020 r. Rozpoczęto oficjalnie nową formę prowadzenia sesji hipnozy online. Przekonaj się o zaletach tego rozwiązania, możesz tylko skorzystać. Bezpiecznie i profesjonalnie bez wychodzenia z domu. Skuteczność sesji online jest taka sama jak sesji w gabinecie podczas sesji indywidualnej.

Hipnoza & coaching

Jako jedni z nielicznych w Polsce, łączmy ze sobą dwie bardzo interesujące rzeczy. Jedną z nich jest tajemnicza i bardzo skuteczna hipnoza, a druga to klasyczny coaching. Połączenie ze sobą tych elementów powoduje aktywację wszystkich zasobów odpowiedzialnych za Twoją efektywność.​

Szkolenia

Od wielu lat organizujemy wysokiej klasy szkolenia obejmujące tematykę hipnozy. Mogą w nich uczestniczyć zarówno amatorzy, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie, osoby, które planują pracować w zawodzie hipnotyzera, jak i specjaliści, którzy pragną zwiększyć swoje umiejętności.

Aktualności

Hipnoza

Czym jest Hipnoza

Najważniejsze informacje o hipnozie. Dlaczego ją stosować? W jakich przypadkach? Czym dokładniej ona jest? O tym dowiesz się na naszej stronie. O hipnozie  

czytaj więcej »
Wywiady

Wywiad o hipnozie

„Kobiety nie wiedzą, że dzięki hipnozie poród może być praktycznie bezbolesny” – hipnotyzer Daniel Mach, założyciel Pracowni Hipnozy, tłumaczy, kiedy warto zastosować hipnozę. https://www.hellozdrowie.pl/kobiety-nie-wiedza-ze-dzieki-hipnozie-porod-moze-byc-praktycznie-bezbolesny/

czytaj więcej »
Oferta

Kurs Hipnozy

Podczas zajęć dowiesz się wielu kluczowych informacji, które pomogą Ci zrozumieć proces hipnozy. Po zajęciach teoretycznych następuje prezentacja omawianego przez osobę prowadzącą tematu. Następnie, na

czytaj więcej »